Permanentný make-up

Permanentný make-up

ÚPRAVA TVÁRE , KTORÁ VÁS JEMNE A EFEKTÍVNE A ČO MOŽNO NAJPRIRODZENEJŠIE ZVÝRAZNÍ
  • NA DLHO
  • IMITÁCIA PRIRODZENÉHO RASTU OBOČIA
  • JEMNÁ  FAREBNÁ LÍNIA PIER  A ICH MODELÁŽ V ICH PRIRODZENOM FAREBNOM LADENÍ
  • OČNÉ LINKY  HORNÉ aj DOLNÉ

Permanentný make-up poskytuje diplomovaná kozmetologická sestra a zároveň veľmi  skúsená vizážistka  s dlhoročnou  praxou. Vzdelanie a zručnosti nadobudla na popredných slovenských aj zahraničných pracoviskách. Pracuje s certifikovanými prístrojmi a pigmentami, ktoré sú zárukou rýchleho a nekomplikovaného hojenia, vysoko estetického výsledku a dlhodobej trvácnosti (3 až 5 rokov obočie a pery , viac ako 10 rokov očné linky )

Každý klient je individuálne informovaný o priebehu úkonu, prechodných prejavoch hojenia (približne 2 až 3 dni), spôsobu ošetrovania v domácom prostredí a cene. Táto závisí od typu úprav, prípadne možnosti zliav pokiaľ si klientka želá viac úprav touto metódou.

Používame kvalitné lokálne anestetiká, prípadne sprostredkujeme kvalitnú injekčne aplikovanú anestéziu u stomatológa, ktorá zabezpečí takmer bezbolestnú aplikáciu. V prípade záujmu je možné spraviť fotodokumentáciu pred a po úkone.

Eyelashes tinting and coloring, spa beauty treatment and skincare. Woman getting procedure by beautician at spa salon, close-up
Close-up of a beautician hands applying permanent eyebrow makeup to model.

Vedľajšie prechodné reakcie pokožky
Lokálne začervenanie, opuch okolia, mierna bolestivosť, slzenie očí, svrbenie. V priebeho niekoľkých hodín, výnimočne do dvoch dní bežne vymiznú. Nie sú však vždy u každého prítomné. Reaktivita pokožky vždy závisí od ochoty klienta dodržiavať rady terapeutky pred aj po aplikácií permanentného make-upu.

Kontrolná úprava / je zahrnutá v cene
Do 12 mesiacov od aplikácie permanentného make-upu je nevyhnutné absolvovať kontrolnú úpravu, aby bolo možné garantovať dlhodobý estetický vzhľad upravenej časti tváre. Niekedy je nevyhnutné zvýrazniť želaný farebný odtieň, prípadne tvar úpravy. Každá pokožka reaguje na procedúru rozdielne s aspektom na celkový zdravotný stav, hrúbku kože, ph pokožky, jej prirodzenú pigmentáciu a iné. Zo skúseností vieme, že 80 % klientiek je úplne spokojných už po prvej úprave. Napriek tomu je potrebné pigment vpraviť hlbšie v tom istom rozsahu. Tak je trvácnosť permanentného make-upu výraznejšia.